Başlangıç / Etkinlikler / Erdil Yaşaroğlu ile üniversitelerde “Yaratıcılık ve Kariyer”

Erdil Yaşaroğlu ile üniversitelerde “Yaratıcılık ve Kariyer”

erd_ys_2

Erdil Yaşaroğlu ile Üniversitelerde Yaratıcılık Note´ları Başlıyor.. Samsung’un 11 üniversitede düzenlediği ‘Yaratıcılık ve Kariyer’ konferanslarında ünlü karikatürist Erdil Yaşaroğlu ile öğrenciler bir araya geliyor. İlk durak; Boğaziçi Üniversitesi.

Samsung´un ünlü karikatürist Erdil Yaşaroğlu ile Mart ve Nisan aylarında 11 üniversitede gerçekleştireceği “Yaratıcılık ve Kariyer” konferansları başlıyor. “Erdil Yaşaroğlu ile Samsung Yaratıcılık Note´ları” adı altında gerçekleştirilecek konferanslarda öğrenciler, kariyer ve yaratıcılık üzerine bilgilendirilirken, Galaxy Note 10.1‘i de deneyebilecek.

Konferansın ilki, 28 Şubat Perşembe günü Boğaziçi Üniversitesi’nde saat 14:00′te gerçekleştirilecek.   Samsung’un, Erdil Yaşaroğlu ile düzenlediği “Yaratıcılık ve Kariyer” konferanslarında Galaxy Note 10.1′in Adobe Photoshop, Popup Play, Multi Screen, Shape&Formula Match ve S-Pen gibi özellikleri de ön plana çıkarılacak.

Android 4.0 (Ice Cream Sandwich) işletim sistemi ile çalışan GALAXY Note 10.1, ayrıca 1.4 GHz’lik çift çekirdekli bir işlemciye ve HSPA+ bağlantısına sahip. Gerçek zamanlı video akışı ve Full HD video oynatma özellikleri de cihazın içeriğini zenginleştiriyor.   Air View uygulaması S Pen ile; S Planner, e-posta, fotoğraf galerisi veya video üzerinde gezinerek içeriği açmaksızın ön izleme yapma olanağı sunar. Bu özellik sayesinde, ekran geçişlerine gerek olmaksızın tek bir bakışta çok daha fazla bilgiyi kolayca aratabilir ve bilgiye kolayca ulaşılabilir. Pop-up Note özelliği, S Note uygulamasının ekranınızın herhangi bir yerinde bir pop-up penceresi şeklinde açılmasını sağlıyor. Kullanıcı bir çağrı sırasında S Pen’i çıkardığında; S Note uygulaması otomatik olarak ekranda belirir ve hızlı bir şekilde kişisel mesaj yazmayı mümkün kılar.

Kaynak: teknokulis.com