Başlangıç / Franchise

Franchise

Time Education Group bünyesinde faalite gösteren Kariyer Time Mesleki Eğitim Kursları toplumsal sorumluluk bilinci gereği, başarılarını, enerjisini, birikimini ve uyguladığı kaliteli eğitim işletmeciliğini gerek yurt içine gerekse yurtdışına yeni eğitim kurumlarını açarak yaymaktadır.

Kariyer Time Mesleki Eğitim Kursları, Türkiye içindeki yatırım hedeflerini büyük ölçüde tamamlayarak Eylül 2012 tarihinden itibaren yurtdışındaki yatırım ve büyüme faaliyetlerini arttırma kararı almıştır.

Bu bağlamda halihazırda Türkiye’de ise henüzKariyer Time şubesi olmayan şehirlerde tüm eğitim ihtiyaçlarını tek bir çatı altında karşılamak amacıyla bir araya getirilen lider markalarla, ENGLISH TIME YAŞAM BOYU EĞİTİM AKADEMİSİ projesi hayata geçirilmiştir. Türkiye’de bu proje kapsamında sunulan fırsatlardan yararlanarak kendi şehrinde eğitim eşitliği sağlamak için Türkiye’nin en başarılı eğitim işletmecisi grubunun tüm altyapısı ve olanaklarına sahip bir English Time Yaşam Boyu Eğitim Akademisi şubesi açarak çözüm ortağımız olmak isteyen eğitimci ve yatırımcıların Time Education Group franchise koordinatörlüğü ile franchise@englishtimeakademi.com adresi üzerinden irtibat kurmaları gerekmektedir.

 
 

Aşağıdaki formu kullanarak İletişime geçebilirsiniz.

 
 

İletişim Formu