Başlangıç / Mesleki Eğitimler / Dış Ticaret Yönetimi Eğitimleri

Dış Ticaret Yönetimi Eğitimleri

Large container ship at port

English Time Yaşam Boyu Eğitim Akademisi & Kariyer Time , Dış Ticaret Yönetimi Eğitimlerine Hoş Geldiniz…
Programın Amacı


Ülkemizde dış ticaret alanında çalışacak eğitimli ve kalifiye elemana duyulan ihtiyaç gün geçtikçe artmaktadır. Bu alanda kariyer düşünen kişiler gerek yurtiçine gerekse yurtdışına yönelik faaliyet gösteren firmalarda uygun pozisyon ve maaşlarda iş bulabilmektedirler. Bu alanda profesyonel bir eğitimin alınması ve dış ticaretin doğru bir şekilde, uygulamalı olarak ve gerekli teorik bilgiler ışığında öğrenilmesi çok önemlidir.
Programın amacı Dış Ticaret konularındaki temel bilgileri ve çağdaş yöntemleri aktarmak , güncel örnekleri paylaşmak , yapılacak olan uygulamalarla katılımcıların Dış Ticaret Yönetimi fonksiyonları ile ilgili pratik deneyim kazanmalarını sağlamaktır.

English Time Yaşam Boyu Eğitim Akademisi bünyesindeki Kariyer Time’da Dış Ticaret Yönetimi Eğitimleri bu eğitimleri öğretebilme bilgi ve becerisine sahip , üniversite mezunu , ulusal ve uluslararası sertifikalara sahip , sektör deneyimli , tecrübeli eğitmenler tarafından verilir.

Firmaların dış ticaret departmanlarında çalışmak istiyorsanız, kendi işini kurmak isteyen bir girişimci iseniz, firmanızı yurtdışı pazarlara açmak istiyorsanız, dış ticaret alanında, uzmanlığınızı belgeleyecek M.E.B. Sertifikası’na sahip olmak istiyorsanız ve en az lise mezunu iseniz, English Time Yaşam Boyu Eğitim Akademisi bünyesindeki Kariyer Time Türkiye’nin en iyi lokasyonlarında bulunan tüm okulları ile amaçlarınıza ulaşmanız için size bu hizmeti sunmaya hazır. Sizleri English Time Yaşam Boyu Eğitim Akademisi bünyesindeki Kariyer Time’a davet ediyor ve eğitiminiz boyunca misafir etmeyi heyecanla bekliyoruz.

 
 

Aşağıdaki formu kullanarak İletişime geçebilirsiniz.

 
 

İletişim Formu