Başlangıç / Mesleki Eğitimler / Halkla İlişkiler Yönetimi Eğitimleri

Halkla İlişkiler Yönetimi Eğitimleri

39db0058rf

English Time Yaşam Boyu Eğitim Akademisi & Kariyer Time Halkla İlişkiler Yönetimi Eğitimlerine Hoş Geldiniz…

Programın Amacı

Halkla İlişkiler ile ilgili bir işte mi çalışmak istiyorsunuz? Ancak bilgi bakımından yetersiz ve deneyimsiz olduğunuzu mu düşünüyorsunuz? Ve tüm bu düşünceler ve sorular sizin adım atmanızın önünde birer engel mi?

English Time Yaşam Boyu Eğitim Akademisi bünyesindeki Kariyer Time’dan alacağınız Halkla İlişkiler Yönetimi eğitimleri ve uygulamaları ile kendinize Halkla İlişkiler alanında yeni bir yol açabilir ve bu alanda iddialı olacak kadar bilgi ve altyapıya güvenilir kaynaklardan ulaşma şansını bu eğitimler sayesinde yakalayabilirsiniz.

Halkla İlişkiler konularındaki temel bilgileri ve çağdaş yöntemleri aktararak, güncel örnekleri paylaşan, yapılacak olan uygulamalarla katılımcıların Halkla İlişkiler fonksiyonları ile ilgili pratik deneyim kazanmaları amaçlanmaktadır.

English Time Yaşam Boyu Eğitim Akademisi bünyesindeki Kariyer Time Halkla İlişkiler Yönetimi Eğitimleri bu eğitimleri öğretebilme bilgi ve becerisine sahip, üniversite mezunu, ulusal ve uluslararası sertifikalara sahip, sektör deneyimli, tecrübeli eğitmenler tarafından verilir.

Firmaların Halkla İlişkiler departmanlarında çalışmak istiyorsanız, Halkla İlişkiler Yönetimini alanındaki uzmanlığınızı ulusal (M.E.B.Sertifikası) ve uluslar arası sertifikalar ile belgelemek istiyorsanız ve en az lise mezunu iseniz, English Time Yaşam Boyu Eğitim Akademisi bünyesindeki Kariyer Time; Türkiye’nin en iyi lokasyonlarında bulunan tüm okulları ile amaçlarınıza ulaşmanız için size bu hizmeti sunmaya hazır. Sizleri English Time Yaşam Boyu Eğitim Akademisi bünyesindeki Kariyer Time’a davet ediyor ve eğitiminiz boyunca misafir etmeyi heyecanla bekliyoruz

 
 

Aşağıdaki formu kullanarak İletişime geçebilirsiniz.

 
 

İletişim Formu