Başlangıç / Mesleki Eğitimler / İnsan Kaynakları Yönetimi Eğitimleri

İnsan Kaynakları Yönetimi Eğitimleri

42-20498354 [RF] © www.visualphotos.com

English Time Yaşam Boyu Eğitim Akademisi & Kariyer Time , İnsan Kaynakları Yönetimi Eğitimlerine Hoş Geldiniz…

Programın Amacı

İnsan Kaynakları ile ilgili bir işte mi çalışmak istiyorsunuz? Ancak bilgi bakımından yetersiz ve deneyimsiz olduğunuzu mu düşünüyorsunuz? Ve tüm bu düşünceler ve sorular sizin adım atmanızın önünde birer engel mi?
O zaman doğru adrestesiniz. English Time Yaşam Boyu Eğitim Akademisi bünyesindeki Kariyer Time‘dan alacağınız İnsan Kaynakları Yönetimi Eğitimleri ve uygulamaları ile kendinize insan kaynakları alanında yeni bir yol açabilir ve bu alanda iddialı olacak kadar bilgi ve altyapıya güvenilir kaynaklardan ulaşma şansını bu eğitimler sayesinde yakalayabilirsiniz.

English Time Yaşam Boyu Eğitim Akademisi’nde İnsan Kaynakları Yönetimi Eğitimleri bu eğitimleri öğretebilme bilgi ve becerisine sahip, üniversite mezunu, ulusal ve uluslararası sertifikalara sahip, sektör deneyimli, tecrübeli eğitmenler tarafından verilir.

Firmaların insan kaynakları departmanlarında çalışmak istiyorsanız, İnsan Kaynakları Yönetimi alanındaki uzmanlığınızı ulusal ( M.E.B. Sertifikası ) ve uluslararası sertifikalar ile belgelemek istiyorsanız ve en az lise mezunu iseniz , English Time Yaşam Boyu Eğitim Akademisi bünyesindeki Kariyer Time Türkiye’nin en iyi lokasyonlarında bulunan tüm okulları ile amaçlarınıza ulaşmanız için size bu hizmeti sunmaya hazır. Sizleri English Time Yaşam Boyu Eğitim Akademisi bünyesindeki Kariyer Time‘a davet ediyor ve eğitiminiz boyunca misafir etmeyi heyecanla bekliyoruz.

 

 
 

Aşağıdaki formu kullanarak İletişime geçebilirsiniz.

 
 

İletişim Formu