Başlangıç / Mesleki Eğitimler / Satış ve Pazarlama Yönetimi

Satış ve Pazarlama Yönetimi

42-20498354 [RF] © www.visualphotos.com

English Time Yaşam Boyu Eğitim Akademisi & Kariyer Time, Satış ve Pazarlama Yönetimi Eğitimlerine Hoş Geldiniz…

Programın Amacı

Satış ve Pazarlama ile ilgili bir işte mi çalışmak istiyorsunuz? Ancak bilgi bakımından yetersiz ve deneyimsiz olduğunuzu mu düşünüyorsunuz? Ve tüm bu düşünceler ve sorular sizin adım atmanızın önünde birer engel mi?

O zaman doğru adrestesiniz. English Time Yaşam Boyu Eğitim Akademisi bünyesindeki Kariyer Time’dan alacağınız Satış ve Pazarlama Yönetimi Eğitimleri ve uygulamaları ile kendinize Satış ve Pazarlama alanında yeni bir yol açabilir ve bu alanda iddialı olacak kadar bilgi ve altyapıya güvenilir kaynaklardan ulaşma şansını bu eğitimler sayesinde yakalayabilirsiniz.

English Time Yaşam Boyu Eğitim Akademisi’nde Satış ve Pazarlama Yönetimi Eğitimleri bu eğitimleri öğretebilme bilgi ve becerisine sahip, üniversite mezunu, ulusal ve uluslararası sertifikalara sahip, sektör deneyimli, tecrübeli eğitmenler tarafından verilir.

Firmaların Satış ve Pazarlama departmanlarında çalışmak istiyorsanız, Satış ve Pazarlama Yönetimi alanındaki uzmanlığınızı ulusal ( M.E.B. Sertifikası ) ve uluslararası sertifikalar ile belgelemek istiyorsanız ve en az lise mezunu iseniz , English Time Yaşam Boyu Eğitim Akademisi bünyesindeki Kariyer Time Türkiye’nin en iyi lokasyonlarında bulunan tüm okulları ile amaçlarınıza ulaşmanız için size bu hizmeti sunmaya hazır. Sizleri English Time Yaşam Boyu Eğitim Akademisi bünyesindeki Kariyer Time’a davet ediyor ve eğitiminiz boyunca misafir etmeyi heyecanla bekliyoruz

 
 

Aşağıdaki formu kullanarak İletişime geçebilirsiniz.

 
 

İletişim Formu