Başlangıç / Mesleki Eğitimler / Sigortacılık Eğitimleri

Sigortacılık Eğitimleri

asf03857

English Time Yaşam Boyu Eğitim Akademisi & Kariyer Time , Sigortacılık Eğitimlerine Hoş Geldiniz…
Programın Amacı

Ülkemizde gittikçe değeri anlaşılan ve gelişen bir sektör olan “Sigortacılık” eğitimli ve sertifikalı, satış gücü yüksek uzmanlarla dünyadaki birçok uluslar arası firmayı ülkemize yatırımcı olarak çekmiştir. Bu büyük ve güçlü sektörde acente veya çalışan olarak yerimizi almak önem arz etmektedir.

Programın amacı, Sigortacılık konularındaki temel bilgileri ve çağdaş yöntemleri aktarmak, güncel örnekleri paylaşmak, yapılacak olan uygulamalarla katılımcıların Sigortacılık fonksiyonları ile ilgili pratik deneyim kazanmalarını sağlamak.

English Time Yaşam Boyu Eğitim Akademisi bünyesindeki Kariyer Time’da Sigortacılık Eğitimleri bu eğitimleri öğretebilme bilgi ve becerisine sahip, üniversite mezunu, ulusal ve uluslararası sertifikalara sahip, sektör deneyimli, tecrübeli eğitmenler tarafından verilir.

Sigortacılık sektöründe yeteneklerini geliştirmek isteyenlerin, hayallerindeki mesleğe kavuşmalarına basamak oluşturacak çok kapsamlı bir eğitim programına katılmak istiyorsanız, sigortacılık alanındaki uzmanlığınızı ulusal ( M.E.B. Sertifikası ) ve uluslararası sertifikalar ile belgelemek istiyorsanız ve en az lise mezunu iseniz, English Time Yaşam Boyu Eğitim Akademisi bünyesindeki Kariyer Time; Türkiye’nin en iyi lokasyonlarında bulunan tüm okulları ile amaçlarınıza ulaşmanız için size bu hizmeti sunmaya hazır. Sizleri English Time Yaşam Boyu Eğitim Akademisi bünyesindeki Kariyer Time’a davet ediyor ve eğitiminiz boyunca misafir etmeyi heyecanla bekliyoruz

 
 

Aşağıdaki formu kullanarak İletişime geçebilirsiniz.

 
 

İletişim Formu