Başlangıç / Mesleki Eğitimler / Tıbbi Satış Temsilciliği Eğitimleri

Tıbbi Satış Temsilciliği Eğitimleri

600-03906921

English Time Yaşam Boyu Eğitim Akademisi & Kariyer Time , Tıbbi Satış Temsilciliği Eğitimlerine Hoş Geldiniz…

Programın Amacı

Tıbbi cihaz ve ilaç sektöründeki firmaların kalifiye ve eğitimli personellere ihtiyacının giderek artması ve Sağlık Bakanlığının getirdiği düzenlemelerle eğitimli ve sertifikalı kişilerin sektörde istihdam edilmesinin desteklenmesi Kariyer Time olarak sunmuş olduğumuz Tıbbi Satış Temsilciliği Eğitim programlarına talebin artmasına sebep olmuştur.

Programın amacı Tıbbi Satış Temsilciliği konularındaki temel bilgileri ve çağdaş yöntemleri aktarmak, güncel örnekleri paylaşmak , yapılacak olan uygulamalarla katılımcıların Tıbbi Satış Temsilciliği fonksiyonları ile ilgili pratik deneyim kazanmalarını sağlamaktır.

English Time Yaşam Boyu Eğitim Akademisi bünyesindeki Kariyer Time‘da Tıbbi Satış Temsilciliği Eğitimleri bu eğitimleri öğretebilme bilgi ve becerisine sahip , üniversite mezunu , ulusal ve uluslararası sertifikalara sahip , sektör deneyimli , tecrübeli eğitmenler tarafından verilir.

Hızla büyümekte ve gelişmekte olan Tıbbi cihaz ve ilaç sektöründe yerinizi almak ve kariyer basamaklarına sağlam adımlarla çıkmanıza olanak sağlayacak çok kapsamlı bir eğitim programına katılmak istiyorsanız, bu alandaki uzmanlığınızı ulusal (M.E.B.Sertifikası) ve uluslar arası sertifikalar ile belgelemek istiyorsanız ve en az lise mezunu iseniz , English Time Yaşam Boyu Eğitim Akademisi bünyesindeki Kariyer Time Türkiye’nin en iyi lokasyonlarında bulunan tüm okulları ile amaçlarınıza ulaşmanız için size bu hizmeti sunmaya hazır. Sizleri English Time Yaşam Boyu Eğitim Akademisi bünyesindeki Kariyer Time‘a davet ediyor ve eğitiminiz boyunca misafir etmeyi heyecanla bekliyoruz.

 
 

Aşağıdaki formu kullanarak İletişime geçebilirsiniz.

 
 

İletişim Formu