Başlangıç / Mesleki Eğitimler / Üst Düzey Yönetici Asistanlığı Eğitimleri

Üst Düzey Yönetici Asistanlığı Eğitimleri

600-03404525

English Time Yaşam Boyu Eğitim Akademisi & Kariyer Time , Üst Düzey Yönetici Asistanlığı Eğitimlerine Hoş Geldiniz…

Programın Amacı

Profesyonellik, tam donanımlılık ve uzmanlık kavramlarının hâkim olduğu günümüz iş dünyasında bireylerin ve işletmelerin başarılı olabilmesi için, bu kavramlara sahip olabilecek personel istihdamına ihtiyaç günden güne artmaktadır. İşletmeler personel tercihini, alanında “çok iyi” olan kişilerden yana yapmaktadır. Bu nedenle Üst Düzey Yönetici Asistanlığı iş dünyasındaki gelişmeler doğrultusunda şekil değiştirerek, herkesin kolayca sahip olabileceği bir statü olmaktan çıkıp, işletmelerin, uzmanlık gerektiren önemli bir departmanı haline gelmiştir. İşletmeler sorumluluk bilinciyle hareket edecek, takım ruhuna sahip olabilecek, insan ilişkilerinde başarılı ve iletişimi güçlü olan, gerektiğinde inisiyatif alabilecek , ingilizce bilen profesyonel Üst Düzey Yönetici Asistanlarına ihtiyaç duymaktadır.
Programda katılımcıların , sözlü – sözsüz iletişim becerilerini geliştirmeleri , beden diline hâkim olmaları , karar verme ve problem çözme yeteneği kazanmaları , protokol kuralları ve toplantı organizasyonu konularında bilgilenmeleri , raporlama , dosyalama ve yazım teknikleri alanında uzmanlaşmaları , temsil , ağırlama , sunum yeteneği ve kendini ifade edebilme sanatı kazandırılması hedeflendirilmektedir.

English Time Yaşam Boyu Eğitim Akademisi bünyesindeki Kariyer Time‘dan alacağınız Üst Düzey Yönetici Asistanlığı eğitimi ve uygulamaları ile kendinize Yönetici Asistanlığı alanında yeni bir yol açabilir ve bu alanda iddialı olacak kadar bilgi ve altyapıya güvenilir kaynaklardan ulaşma şansını bu eğitim sayesinde yakalayabilirsiniz.

English Time Yaşam Boyu Eğitim Akademisi bünyesindeki Kariyer Time Üst Düzey Yönetici Asistanlığı Eğitimleri bu eğitimleri öğretebilme bilgi ve becerisine sahip , üniversite mezunu , ulusal ve uluslararası sertifikalara sahip , sektör deneyimli , tecrübeli eğitmenler tarafından verilir.

Firmaların Yönetici Asistanlığı departmanlarında çalışmak istiyorsanız , Üst Düzey Yönetici Asistanlığı alanındaki uzmanlığınızı ulusal ( M.E.B.Sertifikası ) ve uluslararası sertifikalar ile belgelemek istiyorsanız ve en az lise mezunu iseniz , English Time Yaşam Boyu Eğitim Akademisi bünyesindeki Kariyer Time Türkiye’nin en iyi lokasyonlarında bulunan tüm okulları ile amaçlarınıza ulaşmanız için size bu hizmeti sunmaya hazır. Sizleri English Time Yaşam Boyu Eğitim Akademisi bünyesindeki Kariyer Time‘a davet ediyor ve eğitiminiz boyunca misafir etmeyi heyecanla bekliyoruz.

“Şimdi Kariyer Zamanı!”

İlkelerimiz

English Time Yaşam Boyu Eğitim Akademisi bünyesindeki Kariyer Time, Üst Düzey Yönetici Asistanlığı Eğitimlerini uluslararası eğitim standartlarına sadık kalarak , kaliteden ödün vermeden , öğrencilerine mümkün olan en verimli şekilde ve kalıcı olarak öğretmeyi kendine görev bilmiştir. Bu amacı gerçekleştirmek ve öğrencilerin sonsuz güvenini kazanabilmek için aşağıdaki ilkeleri değişmez olarak kabul etmiştir.

Kariyer Time ;

• Sadece alanlarında uzman, diplomalı ve sertifikalı eğitmenlerle eğitim verir.

• Bütün şubelerinde tecrübeli ve uzman eğitim müdürleri bulundurur.

• Yüksek kalitede ders kitaplarını ve dokümanlarını öğrencilerine ücretsiz sağlar.

• Sektöre yönelik ve uluslararası standartlara uygun bir eğitim verir.

Bizim İçin En Değerli Referans Başarı İle Mezun Olan Öğrencilerimizdir.

Sadece eğitmenlerinin iyi olması tek başına bir okulunun iyi olması için yeterli bir kriter değildir. Diğer çalışanların da özenle seçilmiş olması gerekir. Bizim için öğrencilerimizin mutluluğu ve memnuniyeti en ön sıradadır. Tüm istek ve sorunlarınızla birebir ilgilenilir, kantin görevlisinden şube müdürüne kadar herkes eğitiminizin sorunsuz ve yüksek kalitede tamamlanması için çalışırlar.

 
 

Aşağıdaki formu kullanarak İletişime geçebilirsiniz.

 
 

İletişim Formu