Başlangıç / Reklamcılık Eğitimi

Reklamcılık Eğitimi

Aynı ürünü üreten binlerce firma varken markaların fark yaratmasını sağlayan en büyük etkenlerden biri reklamcılıktır. Stratejik planlama, sosyal medya ve medya planlama gibi pek çok farklı disiplini bünyesinde barındıran reklamcılık sektörü sadece yaratıcı olarak başarılı olunamayacağı, ciddi bir eğitime ihtiyaç duyulan sürekli gelişen bir iş alanıdır.

Programın amacı, Reklamcılık konularındaki temel bilgileri ve çağdaş yöntemleri aktarmak, güncel örnekleri paylaşmak, yapılacak olan uygulamalarla katılımcıların Reklamcılık fonksiyonları ile ilgili pratik deneyim kazanmalarını sağlamak.

English Time Yaşam Boyu Eğitim Akademisi bünyesindeki Kariyer Time’da Reklamcılık Eğitimleri bu eğitimleri öğretebilme bilgi ve becerisine sahip, üniversite mezunu, ulusal ve uluslararası sertifikalara sahip, sektör deneyimli, tecrübeli eğitmenler tarafından verilir.

Yaratıcılığına güvenen ve yeteneklerini geliştirmek isteyenlerin hayallerindeki mesleğe kavuşmalarına basamak oluşturacak çok kapsamlı bir eğitim programına katılmak istiyorsanız, reklam, tasarım ve görsel iletişim sanatlarına ilgi duyuyorsanız, reklamcılık alanındaki uzmanlığınızı ulusal ( M.E.B. Sertifikası ) ve uluslar arası sertifikalar ile belgelemek istiyorsanız ve en az lise mezunu iseniz, English Time Yaşam Boyu Eğitim Akademisi bünyesindeki Kariyer Time; Türkiye’nin en iyi lokasyonlarında bulunan tüm okulları ile amaçlarınıza ulaşmanız için size bu hizmeti sunmaya hazır sizleri English Time Yaşam Boyu Eğitim Akademisi bünyesindeki Kariyer Time’a davet ediyor ve eğitiminiz boyunca misafir etmeyi heyecanla bekliyoruz.

Detaylı Bilgi İçin;

http://www.englishtimeakademi.com/Default.aspx?pageID=528