Başlangıç / AB Proje Eğitimleri

AB Proje Eğitimleri

Avrupa Birliği adaylık sürecinde Türkiye’ye sağlanan destekler ülkemizin tüm bölgelerinde gittikçe bir artış göstermektedir. Destekler bölgelere, ilgili kurum kuruluşlara her alanda bir destek sağlarken beraberinde destekleri kullanmaya yönelik proje uzmanlığı talebini de getirmiştir.

AB Proje Yönetimi Eğitimleri ile katılımcıların Avrupa Komisyonu tarafından belirlenen proje teklifi hazırlama formatı olan Proje Döngüsü Yönetimini kavrayıp, AB Hibe Programları konularında eğitilmeleri amaçlanmaktadır. Eğitim sonunda katılımcılar kendi projelerini AB formatlarına uygun şekilde sunabileceklerdir.
Etkileşimli yöntemlerle desteklenen eğitim programlarımız, kuram ve uygulamadan gelen bilgi ile hazırlanmış uygulamalı dersler, seminerler ve çalıştayları kapsamaktadır.

English Time Yaşam Boyu Eğitim Akademisi bünyesindeki Kariyer Time‘da AB Proje Yönetimi Eğitimleri bu eğitimleri öğretebilme bilgi ve becerisine sahip, üniversite mezunu, ulusal ve uluslararası sertifikalara sahip, sektör deneyimli, tecrübeli eğitmenler tarafından verilir.

Firmaların proje yönetimi ve geliştirme departmanlarında çalışmak istiyorsanız, Avrupa Birliği Proje Yönetimi alanındaki uzmanlığınızı ulusal ( M.E.B. Sertifikası ) ve uluslararası sertifikalar ile belgelemek istiyorsanız ve en az lise mezunu iseniz , English Time Yaşam Boyu Eğitim Akademisi bünyesindeki Kariyer Time Türkiye’nin en iyi lokasyonlarında bulunan tüm okulları ile amaçlarınıza ulaşmanız için size bu hizmeti sunmaya hazır. Sizleri English Time Yaşam Boyu Eğitim Akademisi bünyesindeki Kariyer Time’a davet ediyor ve eğitiminiz boyunca misafir etmeyi heyecanla bekliyoruz.

Detaylı Bilgi İçin;

http://www.englishtimeakademi.com/Default.aspx?pageID=527