Başlangıç / Eğitmen Eğitimleri

Eğitmen Eğitimleri

Eğiticinin Eğitimi Eğitimleri eğitici iseniz ya da kariyer hedefinizde eğitici olmak varsa, eğiticilik becerilerinizi artırmak için katılmanız gereken programdır. Bu eğitim, eğiticinin ana rollerinden olan, değer yaratan, rekabet gücü kazandıran ve mücadele edebilen güçlü kişilikler ortaya çıkarmayı amaçlar.
Ayrıca katılımcılar, iletişim, beden dili, motivasyon, liderlik gibi bir eğiticinin sahip olup iyi kullanması gereken becerileri de edinebileceklerdir. Ve tüm bunları uygulayabilmeleri için eğitim ve öğrenmeyi hızlandırma, kolaylaştırma, farklılıkları belirleme ve etkili öğrenme yolarını bilip uygulayabilme yetilerini de eğiticilere kazandırmayı amaçlamaktadır.

English Time Yaşam Boyu Eğitim Akademisi bünyesindeki Kariyer Time’da Eğiticinin Eğitimi Eğitimleri bu eğitimleri öğretebilme bilgi ve becerisine sahip, üniversite mezunu, ulusal ve uluslararası sertifikalara sahip, sektör deneyimli, tecrübeli eğitmenler tarafından verilir.

Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı yaygın eğitim kurumları ile Halk Eğitim Merkezleri (HEM),Mesleki Eğitim Merkezleri (MEM) ve 5580 sayılı kanuna tabi olarak kurulmuş tüm özel eğitim kurumlarında eğitmenlik yapmak istiyorsanız, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı tarafından yetkilendirilmiş İşyeri Hekimi ve İş Güvenliği uzmanı yetiştiren eğitim kurumlarında (diğer şartları sağlaması ile birlikte) eğitmenlik yapmak istiyorsanız, Eğitimcinin Eğitimi alanındaki uzmanlığınızı ulusal ( M.E.B. Sertifikası ) ve uluslar arası sertifikalar ile belgelemek istiyorsanız ve en az lise mezunu iseniz, English Time Yaşam Boyu Eğitim Akademisi bünyesindeki Kariyer Time; Türkiye’nin en iyi lokasyonlarında bulunan tüm okulları ile amaçlarınıza ulaşmanız için size bu hizmeti sunmaya hazır. Sizleri English Time Yaşam Boyu Eğitim Akademisi bünyesindeki Kariyer Time’a davet ediyor ve eğitiminiz boyunca misafir etmeyi heyecanla bekliyoruz.

Detaylı Bilgi İçin;

http://www.englishtimeakademi.com/Default.aspx?pageID=528